Často kladené otázky

V MIATA TOUR sú naši klienti na prvom mieste. Pokiaľ náhodou nenájdete odpovede na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky.

V Miata Tour sa Vám primárne snažíme ponúknuť overené trasy, spoločne s kvalitným ubytovaním a zaujímavým itinerárom. Pokiaľ ste si však nedokázali vybrať z našej ponuky, kabriolet Vám samozrejme zapožičiame aj samostatne.

Pri kúpe zájazdu ako aj pri požičaní kabrioletu samostatne platia rovnaké pravidlá. Vek šoféra musí byť minimálne 21 rokov, musí mať minimálne rok platný vodičský preukaz a pri preberaní vozidla je nutné uhradiť vratný depozit vo výške 1000€. Depozit je možné uhradiť v hotovosti alebo formou blokácie na kreditnej/debetnej karte. Platba za zájazd/prenájom je 100% hradená vopred.

Všetky naše vozidlá majú aj havarijné poistenie. Spoluúčasť pri nehode je bližšie popísaná v zmluvných podmienkach, no v zásade platí, že spoluúčasť je stanovená na 5% hodnoty spôsobenej škody, minimálne však 160€. V prípade odcudzenia vozidla je spoluúčasť vo výške 10% zo zostatkovej hodnoty vozidla. Vratný depozit slúži ako prvotná zábezpeka pre prípad akejkoľvek škody spôsobenej na vozidle. Prenajímateľ je tiež zodpovedný za všetky dopravné priestupky vrátane priestupkov pri parkovaní a prekročení rýchlosti počas trvania prenájmu, resp. zájazdu.

  • Zájazd
    Reálne vzniknuté náklady spojené so zájazdom, minimálne však:
    Bezplatné zrušenie do 30 dní pred termínom zájazdu, 25% z celkovej ceny zájazdu od 29 dní do 15 dní pred zájazdom, 50% z celkovej ceny zájazdu od 14 dní do 8 dní pred zájazdom, 100% z celkovej ceny zájazdu od 7 dní do 0 dní pred zájazdom.
  • Prenájom
    Bezplatné zrušenie do 30 dní pred termínom zájazdu, 50% z celkovej ceny prenájmu od 29 dní do 15 dní pred termínom prenájmu, 75% z celkovej ceny prenájmu od 14 dní do 8 dní pred termínom prenájmu, 100% z celkovej ceny prenájmu od 7 dní do 0 dní pred termínom prenájmu.

Pri kúpe zájazdu máte istotu kvalitne naplánovanej trasy bez prekvapení, dobrého ubytovania ako aj itineráru spolu s našimi odporúčaniami. Zároveň máte k dispozícii počet kilometrov presne stanovený na zájazd ktorý si kupujete. Nestane sa Vám teda to, že Vaša plánovaná trasa bude dlhšia ako je povolený denný limit pri prenájme vozidla (250km) a vyhnete sa tak doplácaniu za kilometre naviac. Zároveň si ušetríte čas plánovaním a vyhnete sa prípadným prekvapeniam na trase.

Recenzie klientov