F1 Veľká cena Talianska 2024

F1 Veľká cena Talianska 2024

29.8.2024 - 3.9.2024 (6 dní)
Cena za osobu: 1 398,00 €
+ cestovné poistenie (os./deň): 3,50 €
Vzdialenosť: 2005 km
Cena zahŕňa:

Prenájom vozidla MAZDA MX-5 Roadster (135kW), 5x ubytovanie v kvalitnom 3*/4* hoteli, lístok na F1 - Veľkú cenu Talianska, delegáta MIATA TOUR počas celého zájazdu, asistenčnú službu MAZDA, poistenie CK proti insolventnosti, diaľničné známky SK/AT

Cena nezahŕňa:

Pohonné hmoty, poplatok za kilometre (0,40€/km) najazdené nad stanovený limit (stanovený limit = trasa zájazdu + max 10%), mýto a diaľničné poplatky mimo tých, ktoré zahŕňajú diaľničné známky SK/AT, single príplatok - 750€

Trasa zájazdu

Vzdialenosť: 2005 km

Bratislava, Slovensko
-----
Bad Ausee, Rakúsko
-----
Cortina d'Ampezzo, Taliansko
-----
Bergamo, Taliansko
-----
Bibione, Taliansko
-----
Bratislava, Slovensko

Krajiny cez ktoré sa ide
  • Rakúsko
  • Taliansko
  • Slovinsko

Popis zájazdu

F1 Veľká cena Talianska 2024

1. deň

Prevzatie auta v Bratislave, následne krátka obhliadka vozidla a inštruktáž. Už po približne hodinke sa ocitneme v magickej horskom mestečku Reichenau an der Rax, ktoré je bránou do pohoria Rax. Z tohto bodu nás čaká atraktívna jazda horskými cestami, krásne výhľady na alpské údolia, zasnežený Schneeberg či prejazdy tradičnými dedinkami. Vrcholom budú horské sedlá Preiner Gscheid a 16 kilometrová kvalitná horská cesta naprieč priesmykom Niederalpl. Na obed s výhľadom sa zastavíme pri jazere Lunzer a dnešný deň ukončíme pri nádhernom jazere Hallstätter See.

(predpokladaná dĺžka jazdy – 400km / 5h30m)


2. deň

Po raňajkách pokračujeme cez malebné mestečko Hallstatt až k legendárnemu Großglockneru. Táto alpská cesta má celkovú dĺžku 48 kilometrov a je považovaná za jednu z najkrajších v celej Európe. Pri prejazde sa zastavíme aj na vyhliadke Kaiser-Franz-Josef-Höhe, kde navštívime múzeum automobilov. Jazdu ukončíme v okolí ikonickej Cortiny d'Ampezzo.

(predpokladaná dĺžka jazdy – 290km / 4h45m)


3. deň

Po raňajkách sa dnes vydáme sa smerom na juh pričom našim cieľom bude krásne historické mesto Bergamo. Vyhneme sa však rušným a nudným diaľniciam a hneď na úvod na nás čaká jedinečný Passo Giau. Domovom tohto ikonického horského priesmyku Giau je provincia Belluno. Prejazd ponúka výhľad na najkrajšie vrcholy Dolomitov. Priesmyk je atraktívnym miestom pre cyklistov a cykloturistov, ktorí každoročne prichádzajú jazdiť na známych trasách Giro d’Italia. Čaká nás skvelý obed v príjemnom horskom prostredí. Neskôr prejazd popri krásnom hrade Castello di Avio a ubytovanie v komfortnom hoteli v Bergame

(predpokladaná dĺžka jazdy – 340km / 5h15m)


4. deň

Neskoršie raňajky. Dnes sa nikam nenáhlime, máme dostatok času a čaká nás jednoznačne vrchol zájazdu. Autá necháme odparkované na hotelovom parkovisku aby sme sa mohli pohodlným vlakom presunúť (cca 55min) priamo na stanicu v Monze. Odtiaľ nás kydavlová doprava prepraví na okruh. Špičkoví piloti F1 sa nám predvedú v plnej paráde, a my si odnesieme zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda. Po pretekoch sa rovnakou trasu vrátime do Bergama.


5. deň

Bolo by hriech opustiť Taliansko a nepričuchnúť k moru. Práve preto sa dnes po raňajkách diaľničným transferom presunieme do známeho Bibione, kde sa ubytujeme a doprajeme si celé poobedie na pláži.

(predpokladaná dĺžka jazdy – 360km / 3h55m)


6. deň

Spoločné raňajky a následný odjazd smerom domov. Cestu si však skrášlime a to prejazdom nádherným prostredím Triglavského NP ako aj obedom v okolí jazera Wörther See. Večerný príchod do Bratislavy a odovzdanie áut.

(predpokladaná dĺžka jazdy – 615km / 7h)

Objednanie zájazdu

29.8.2024 - 3.9.2024 (6 dní)
Vaša cena:

Osobné údaje

Informácie o firme

Zhrnutie

29.8.2024 - 3.9.2024 (6 dní)
Vaša cena:

Recenzie klientov